MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wiraże tworzone metodą Tiffaniego

Dziś w ramach e-kultury dla seniorów zabieramy Państwa na zajęcia twórcze do Klubu Artystycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Zajęcia skupiają utalentowanych studentów, którzy odkrywają nowe pasje artystyczne oraz rozwijają własne umiejętności. Atmosfera, która panuje podczas spotkań otwiera uczestników na nowe wizje twórcze. Okazuje się, że każdy z nas posiada wiele talentów, wystarczy tylko je odkryć. Osiągnięcie wieku emerytalnego często połączone z ukończeniem pracy zawodowej pozwala wreszcie skupić się na swoich pasjach. Jest to swoista artystyczna wycieczka w głąb siebie, która ma niezwykłe działanie arteterapeutyczne. Dziś chcemy podzielić się z Państwem efektem pracy z witrażami, tworzonymi metodą Tiffaniego.

 

O samej technice tworzenia witraży opowiemy Państwu w kolejnym poście. Teraz zaś przedsmak działań twórczych naszych studentów. Zapraszamy Państwa w świat niezwykłego szkła, które mieni się różnymi barwami.

Organizator

Miasto Bełchatów