MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Na początek wspomnienie pięknego Jubileuszu 95-urodzin Pana Apoloniusza, który miał miejsce 6 kwietnia 2018 roku. To nie będzie zwyczajne wspomnienie, a niezwykły teledysk, który w naszym studio nagrań udało się stworzyć. W roli głównej Pan Apoloniusz – student Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskim Centrum Kultury. Czy wiek może być ograniczeniem do spełnienia i realizacji marzeń? Otóż nie. Udowadnia to Pan Apoloniusz oraz chór Pasjonata działający w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. Pod batutą Maestro Elżbiety Wesołowskiej artyści z UTW tworzą niezwykłe muzyczne inicjatywy. Niezwykłość tych inicjatyw polega na tym, że na deskach sceny teatralno-widowiskowej spotyka się kilka pokoleń, które wzajemnie inspirują się muzycznie i są miejscem wymiany doświadczeń. Tak było również w przypadku Benefisu 95- urodzin Pana Apoloniusza Anszpergera. W organizację, przygotowanie i oprawę muzyczną włączyli się przyjaciele, którzy wspólnie z Jubilatem stworzyli ten oryginalny teledysk.

 

Zachęcamy więc do powspominania tego sympatycznego wydarzenia. Wierzymy też, że ten teledysk będzie dla Państwa miłym upominkiem muzycznym od Miejskiego Centrum Kultury.

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów