Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

VIII Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne Energia 2018 (8-10 czerwca 2018)

VIII Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne Energia 2018 (8-10 czerwca 2018)
 

W dniach 8-10 czerwca 2018, na VIII Międzynarodowych Warsztatach Fotograficznych Energia 2018 spotkają się fotograficy z kilku krajów Europy tj.: Czech, Niemiec, Słowacji i Polski a z Polski to przedstawiciele z: Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, Ogólnopolska Grupa Twórcza AF 13, Mgfoto z Myślenic, RATS - U.Exploration i fotograficy z PGE Polska Grupa Energetyczna. Prawie 50 fotografików będą wspólnie pracować, uczyć się, poznawać region bełchatowski, czerpać energię, którą dostaną za darmo od Bełchatowskich Energetycznych Gigantów Mocy zrzeszonych w PGE Polska Grupa Energetyczna.

Na warsztatach będzie się dużo działo, czas jest wypełniony co do minuty. Słowem przewodnim jest ENERGIA i tematy zajęć do tego się odnoszą tj. energia zwierząt, energia krajobrazu, energia światła, tajemnicza energia nocy czerwcowej, jesienna energia, energia historii ale również warsztaty z martwej natury i makro.

To czas intensywnej pracy ale również - konkursy (przygotowany przez Firmę MEGMAR - ciekawe nagrody), prezentacja sprzętu fotograficznego Firmy Olympus (Jacek Kowalczyk), prezentacja osprzętu fotograficznego (Marek Kosiba), zwiedzanie wystawy w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów, wycieczka na tarasy widokowe Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów a także inne niespodzianki przygotowane dla uczestników warsztatów.

Warsztaty już wpisały się w kalendarza czerwcowych wydarzeń kulturalnych Bełchatowa, włodarze regionu to widzą i doceniają, obejmując patronatem je swoim patronatem: Pan Sławomir Zawada Prezes PGE GiEK S.A., Pan Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego, Pan Zbigniew Rau Wojewoda Województwa Łódzkiego, Pani Mariola Czechowska Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Pan Waldemar Wyczachowski Starosta Bełchatowski.
 


 

Organizator

Miasto Bełchatów