Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotograficzna Sławomira Jodłowskiego

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej, autorstwa Sławomira Jodłowskiego. Wernisaż wystawy odbędzie się 9 marca o godzinie 18:00, na górnym holu MCK Gigantów Mocy (Galeria na piętrze).
 

Sławomir Jodłowski – członek Związku Polskich Artystów Fotografików oraz prezes Jurajskiego Fotoklubu Częstochowa. Twórca i animator kultury w dziedzinie upowszechniania fotografii. Od ponad trzydziestu lat prowadzi działania promujące fotografie jako wartość kulturotwórczą polegająca na organizacji plenerów, warsztatów, szkoleń i spotkań z artystami – fotografikami. Współpracuje z Telewizją Polską jako operator obrazu filmowego.
Jest kuratorem Galerii ARTFOTO działającej przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, której ekspozycje przybliżają i promują najnowsze trendy w sztuce. W Galerii prezentowali swoje prace i gościli osobiście najwybitniejsi polscy fotograficy, tacy jak: Edward Hartwig, Ryszard Horowitz, Tomasz Sikora, Paweł Pierściński i wielu innych.
Jako członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Sławomir Jodłowski jest aktywnym twórcą, posiada na swym koncie kilka wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Jest laureatem licznych nagród.
 

 

Organizator

Miasto Bełchatów