MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl mikołajkowy dla dzieci pt. „Halo, Halo Mikołaju”

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na spektakl mikołajkowy pt. „Halo, Halo Mikołaju”, który odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami.
Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku.
Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja.
Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.
Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Zapraszamy na program mikołajkowy „Halo! Halo! Mikołaju!”
Czeka Was świetna zabawa połączona z nauką. Dowiecie się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze. Wspolnie nauczycie się zimowej piosenki oraz tańca.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MCK lub online TUTAJ.

Organizator

Miasto Bełchatów