MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Luca” – darmowy seans w kinie Kultura

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na darmowy seans w kinie Kultura, który odbędzie się 7 sierpnia br. o godzinie 13:00. Tym razem wyświetlimy dla Was animację „Luca”.

Disney w filmie „Luca” sięga po kolejną w swoim dorobku opowieść o przyjaźni, jednak tym razem w roli głównej możemy zobaczyć morskie stwory. Tytułowym bohaterem produkcji jest podwodny potworek, który żyje sobie spokojnie w głębinach i ma kategoryczny zakaz wychodzenia na powierzchnię. Jednak za namową swojego nowego przyjaciela, Alberta, postanawia wyruszyć na powierzchnię, aby poznać „wrogi” gatunek ludzki i jego zwyczaje. Tak nasi bohaterowie spotykają Giulię, z którą się zaprzyjaźniają, i razem postanawiają wziąć udział w corocznym wyścigu odbywającym się w miasteczku.

„Luca” to bardzo dobra propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia. Jest humor, sporo zabawy, ale i momenty wzruszenia. Ciekawe postacie, prosta, ale wciągająca fabuła i świetny klimat wykreowany przez twórców.

Warto choć raz zanurzyć się w tę przepełnioną słońcem i ciepłem opowieść.

Zapraszamy!

Darmowe wejściówki do odbioru w kasie kina bezpośrednio przed seansem.

 

Organizator

Miasto Bełchatów