MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Andrzeja Piasecznego - Zmiana terminu!

Drodzy Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, iż zaplanowany na 21.10.2020r. koncert Andrzeja Piasecznego zostaje przełożony z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, związaną z podjęciem decyzji o wprowadzeniu w naszym powiecie strefy czerwonej. 

Będzie nam miło, jeśli zdecydujecie się Państwo zachować bilety i wziąć udział w Koncercie, który zorganizowany zostanie w nowym terminie – w dniu 30.04.2021r.

Tych z Państwa, którzy zamierzają zrezygnować z zakupionych biletów, prosimy o dokonanie zwrotu w miejscu zakupu, to znaczy:
✔ w kasie Miejskiego Centrum Kultury - w przypadku biletów nabytych stacjonarnie w kasach biletowych MCK Bełchatów,
✔ w systemie sprzedaży www. kupbilecik.pl - w przypadku biletów zakupionych online w tym serwisie.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do obserwowania naszego profilu społecznościowego oraz strony internetowej, na których pojawiać się będę wszelkie aktualne informacje o Koncercie Andrzeja Piasecznego przeniesionym na kwiecień 2021r. 

 

Organizator

Miasto Bełchatów