Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl "W rytmie tanga", w wyk. grupy BAT-PKP

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na premierę spektaklu „W rytmie tanga”, w wykonaniu grupy BAT-PKP, który odbędzie się 31 marca o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

„W rytmie tanga” to opowieść o tańcu, który od zawsze budził ogromne emocje. Od skrajnego potępienia po neurotyczny zachwyt. Tanguidad to styl życia, metafizyka i psychologia. Czym jest tango? Wszystkimi emocjami świata: miłość, rozpacz, nienawiść i pożądanie, smutek i żar, życie i śmierć.

Nowy spektakl młodzieżowej grupy teatralnej BAT – PKP na pewno wywoła refleksję na ten temat. Młodzi artyści zmierzyli się z trudną materią tanga pod okiem wybitnego tancerza i choreografa Michała Skawińskiego (znanego m.in.. z „Tańca z gwiazdami”) oraz Weroniki Olczak. Kostiumy wykonała Elżbieta Makagon. Scenariusz i reżyseria Katarzyna Pawłowska.

Choreograf I – Michał Skawiński
Choreograf II – Weronika Olczak
Scenariusz i reżyseria - Katarzyna Pawłowska
Kostiumy – Elżbieta Makagon
Scenografia – Monika Bartłomiejczyk

Gościnnie wystąpią: Anna Staśkiewicz, Agnieszka Władziewicz, Mateusz Wojtasik

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz oraz poprzez Internetowy System Sprzedaży
Sponsorem grupy BAT-PKP jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan Sp. z o.o.

----
MASZ BILET NA TO WYDARZENIE? 
​Pobierz karnet w kasie, przybijaj pieczątki i zgarnij NAGRODY! Szczegóły konkursu jubileuszowego "Przybij piątkę na 5-lecie" TUTAJ

 

Organizator

Miasto Bełchatów