Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Anny Wyszkoni przełożony na 1.03

Szanowni!
Informujemy, że w związku z żałobą narodową, koncert Anny Wyszkoni z dnia 15.02.2019 zostaje przełożony.
Nowa data koncertu: 01.03.2019 (piątek), godzina 19:00. 
Miejsce koncertu pozostaje bez zmian.

Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety nie tracą ważności. Osobom które nie będą mogły uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, przysługuje zwrot pieniędzy za zakupione bilety.

W tej sprawie prosimy o kontakt z kasą MCK PGE Gigantów Mocy (tel.: 44 635 19 30)

---

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert akustyczny Anny Wyszkoni, która wystąpi 1 marca o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Jak mawia klasyk - „miłość nie szuka poklasku...”, ale w Walentynki jak najbardziej zamierzamy ją oklaskiwać! Tym bardziej, że słowami miłości przemówi jedna z najpiękniej śpiewających o uczuciach polskich wokalistek – Anna Wyszkoni. Artystka wystąpi na scenie sali teatralno – widowiskowej, z okazji tegorocznego Święta Zakochanych i razem z zespołem zaprezentuje akustyczne wersje swoich największych przebojów, z ponad 20 lat pracy na scenie.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki nosi tytuł „Jestem tu nowa" i pochodzi z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" – przebój lata 2017 radia RMF FM oraz telewizji POLSAT. Album uzyskał status złotej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i pani" (2009) oraz "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".

Bilety w cenie 80 zł (Sektor I), 70 zł (Sektor II), 60 zł (Balkon) dostępne w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo (KLIK)

----
MASZ BILET NA TO WYDARZENIE?
Pobierz karnet w kasie, przybijaj pieczątki i zgarnij NAGRODY! Szczegoły konkursu jubileuszowego "Przybij piątkę na 5-lecie" TUTAJ

Organizator

Miasto Bełchatów