Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Amore – mój hołd dla miłości” - retransmisja koncertu André Rieu

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na niezwykłe widowisko muzyczno-filmowe – retransmisję koncertu André Rieu, pt. „Amore – mój hołd dla miłości”. Pokaz odbędzie się 12 sierpnia, na ekranie kina KULTURA.
Ruszyła przedsprzedaż biletów!

Koncerty, które odbywają się w holenderskim Maastricht (miejsce urodzenia André), są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak Artysta występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi.
Bełchatowscy melomani, będą mieli okazję obejrzeć to niezwykłe wydarzenia z poziomu wygodnego fotela na sali kinowej! Już 12 sierpnia, André Rieu zaśpiewa na ekranie kina KULTURA!
Jak mówi sam Artysta: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Czas trwania: 145 minut (w tym jedna przerwa)
Bilety: https://bit.ly/2mlYp9g


Organizator

Miasto Bełchatów