Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

OPEN STAGE Vol. 2 - koncerty MESSENGER i SLEEPWALKER

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na drugą edycję OPEN STAGE – cyklu koncertów, prezentujących ciekawych, lokalnych wykonawców. Podczas marcowej odsłony wydarzenia, które odbędzie się 23 marca o godzinie 19:00, ku pamięci zmarłego Jacka Jadwiszczaka, zagrają: Messenger, Sleepwalker oraz Co z Tego.
Podczas koncertu wspomnimy nieodżałowanego wokalistę oraz gitarzystę grupy Messenger a także przeprowadzimy zbiórkę charytatywną na rzecz chorej Julii.


Wspomnienia, rock i gorące serca – te elementy rządzić będą podczas drugiego koncertu z cyklu OPEN STAGE. Rocka w jego najczystszej postaci dostarczą nam zespoły: SLEEPWALKER, MESSENGER oraz CO Z TEGO, które podczas swoich setów wspomną zmarłego w 2015 roku muzyka grupy Messenger oraz wspaniałego nauczyciela – Jacka Jadwiszczaka. Na scenie nie zabraknie mocy, energii i dobrych kawałków! Gorące serca będzie można z kolei podarować, wspierając tego wieczoru chorującą na padaczkę Julię. Podczas koncertu zostanie zorganizowana zbiórka na leczenie dziewczynki.
Startujemy o godzinie 19:00, w sali koncertowej MCK!
Wstęp wolny!

SLEEPWALKER:
Zespół powstał w Bełchatowie, w 2010 roku. Muzyka tworzona przez SLEEPWALKER jest wypadkową muzycznych zainteresowań grajków i oscyluje w szeroko pojętym rockowym postrzeganiu tego świata.
Obecny skład zespołu to: Nagoda - wokal, Jimmi - bębny, Piter - bas, Misiek - gitara, Łysy - gitara.

MESSENGER:
Messenger powstał w 1991 r. w Zelowie z inicjatywy Jacka Jadwiszczaka. W ciągu ośmiu lat działalności kapela zarejestrowała 4 kasety demo i zagrała wiele koncertów, min. z Vaderem.
W marcu 2015 r. podstępna choroba pokonała Jacka. Po okresie szoku i żałoby reszta kapeli postanowiła kontynuować działalność.

CO Z TEGO:
Szymon Drobina - wokal (od 2017)
Tyberiusz Łuczak - gitara (od 2006)
Tomek Łuczak - gitara (od 2006)
Maciej Świderski - bas (od 2014)
Dominik Suligowski - perkusja (od 2010)

In Memoriam Jacek Jadwiszczak:
Koncerty, pod hasłem: „in memoriam Jacek Jadwiszczak”, stały się już tradycją bełchatowskiej sceny muzycznej. To dla nich skład zespołu MESSENGER nie zmienił się nawet po śmierci nieodżałowanego wokalisty oraz pedagoga – Jacka Jadwiszczaka. Do tej tradycji należy również charytatywny charakter tej imprezy, która łączy pamięć o koledze i szczytny cel. W tym roku będzie to zbiórka na rzecz chorej na padaczkę Julii.

 

Organizator

Miasto Bełchatów