Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - koncert

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert legendy polskiej muzyki pop – zespołu Varius Manx & Kasi Stankiewicz, którzy wystąpią na scenie sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy 8 marca o godzinie 18:00.

„Orła cień”, „Piosenka księżycowa”, „Zanim zrozumiesz”, „Tokyo”, „Ruchome piaski” – to tylko część przebojów grupy, które na przestrzeni prawie trzydziestu lat wylansowała grupa Varius Manx. To oni w latach 90. wynieśli muzykę pop na zupełnie inny poziom, nagrywając przebojowe, świetnie sprzedające się płyty oraz wypełniając największe sale koncertowe w kraju.
Od kilku lat, grupa znów koncertuje i już 8 marca, w Dzień Kobiet, przyjedzie do Bełchatowa! Na scenie stanie Kasia Stankiewicz – druga wokalistka zespołu, która wspólnie z Robertem Jansonem, Pawłem Marciniakiem, Michałem Marciniakiem oraz Sławomirem Romanowskim wykonają zarówno największe hity z przeszłości jak i najnowsze utwory (m.in.: „Ameryka” czy „Piątek”).
To nie koniec muzycznych atrakcji! Na scenie, gościnnie wystąpi Anna Józefina Lubieniecka – była wokalistka grupy.

Bilety w cenie 60 zł (Balkon); 70 zł (Sektor II) oraz 80 zł (Sektor I) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://goo.gl/X4pxpK

O zespole:
Wspólne występy Varius Manx i Kasi Stankiewicz z okazji obchodów 25 lecia zespołu był bardzo wyrazistym momentem w życiu zespołu oraz bardzo zauważalnym na rynku muzycznym. Rok 2016 to pasmo niekończących się sukcesów. Znakomity odbiór jubileuszowej trasy koncertowej, cały “worek nagród” przywieziony z Festiwalu Opolskiego, bardzo dobrze przyjęty utwór "Ameryka" oraz fantastyczny odbiór fanów scementowały współpracę na kolejne lata. To właśnie fani byli inspiracją do rejestracji koncertu, który odbył się 21 lipca 2016 roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dzięki czemu powstało najnowsze wydawnictwo zespołu „25 LIVE”. Oprócz “Ameryki” na krążku znalazła się również studyjna wersja świetnie przyjętego utworu "Piątek" będącego singlem promującym ten album. Klamrą zamykającą wszystkie działania promocyjne była trasa koncertowa po filharmoniach, podczas której gościnnie wystąpił Mateusz Smoczyński – wyśmienity polski skrzypek jazzowy. Koncert zespołu Varius Manx to gigantyczna dawka przebojów!! Grupa zaprezentuje materiał z 27 lat swojej działalności.

Regulamin Konkursu na Facebooku MCK

Organizator

Miasto Bełchatów