Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kabaret JURKI

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl kabaretu JURKI, który odbędzie się 18 maja o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Giganty Mocy.
 
Kabaret JURKI to czwórka scenicznych indywidualności (Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo oraz Marek Litwin), potrafiących nawiązać doskonały kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.
Mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. Jurki są przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na ich program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Kabaret pozwala sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny.
Jurki tworzą również piosenkę kabaretową. W 2008 wydali płytę z autorskimi piosenkami.
 
Bilety w cenie 60 zł (I i II Sektor) oraz 50 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK Gigantów Mocy.
Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Artystyczny "PAV" (www.bhu-impresariat.com.pl).

 
 

Organizator

Miasto Bełchatów