Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

„Świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla Tomka" - koncert charytatywny

 1. Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert charytatywny, pn. „Świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla Tomka", który odbędzie się 21 grudnia o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

  Czasami życie płata figla i zamiast dobrej informacji przynosi negatywną diagnozę. Tak było w przypadku Tomasza, u którego lekarze zdiagnozowali glejaka. Podstępny nowotwór wywrócił życie Tomka do góry nogami, ale pojawiła się nadzieja. To długotrwałe i kosztowne leczenie poza granicami kraju, dzięki któremu Tomek będzie mógł podjąć nierówną walkę z chorobą.
  Aby wyrównać te szanse, potrzebujemy pomocy, którą będzie można okazać podczas świątecznego koncertu. Na scenie MCK PGE Gigantów Mocy wystąpią bełchatowscy wykonawcy – soliści, zespoły oraz chóry a swój występ zapowiedziała również Oliwia Kopiec – finalistka programu The Voice of Kids.
  W walce o zdrowie Tomasza zaangażowana jest jego rodzina, w tym matka – pani Helenka, która na co dzień jest słuchaczem działającego w MCK Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 21 grudnia, pani Helena, wraz z przyjaciółmi z Chóru UTW, zaśpiewa na scenie dla swojego syna.

  Podczas koncertu przeprowadzona zostanie aukcja, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Tomasza. Równocześnie będzie prowadzona zbiórka przez Fundację.

  Bądźmy tego dnia wszyscy razem, aby w świątecznej atmosferze dać Tomkowi wsparcie i nadzieję.
   

  Wystąpią:

  Oliwia Kopiec - finalistka The Voice Kids
  Paweł Bauer
  Anna Zimna
  Sandra i Oliwia Kruk
  Michalina i Arkadiusz Załęczni
  Weronika Kępa
  Izabela Kluf
  Aleksandra Mileczarek
  Elżbieta Wesołowska
  Tadeusz Łapa
  Zofia Ludew
  Chór Jedynki
  Chór Talenciaki
  Chór Kameralny Bagatela
  Chór Utw Pasjonata
  Grupa Wokalna Cantabile
  Zespół Instrumentów Strunowych Sounding Strings
  Bełchatowski Chór Gospel (zrekonstruowany dla potrzeby chwili)


  Koncert Poprowadzi Krzysztof Zygma

Organizator

Miasto Bełchatów