Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

'WOLTUŚ W PODRÓŻY' - Konkurs fotograficzny

 

Zrób zdjęcie z Woltusiem i wygraj weekendowy pobyt w dowolnym miejscu w Polsce!

 

Macie już plany na wakacje? Lubicie podróżować i fotografować? Jeśli tak to zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Woltuś – Mały podróżnik” zorganizowanym przez Ekspozycję PGE Giganty Mocy w Bełchatowie!

Do zabawy przystąpicie pobierając w biurze organizatora konkursu lub ze strony internetowej: www.pgegigantymocy.pl projekt Woltusia – papierowej zabawki, z którą możecie sobie zrobić zdjęcie w dowolnym zakątku Polski lub w innej części świata.

Co miesiąc, rozpoczynając od 15 maja br. a na 31 sierpnia kończąc, spośród nadesłanych zdjęć wybierać będziemy fotografię miesiąca. Spośród wszystkich nagrodzonych fotografii wybierzemy najciekawszą. Jej autor otrzyma od nas voucher na weekendowy pobyt w wybranym miejscu w Polsce dla dwóch osób, ufundowany przez Partnera naszego konkursu – Biuro Podróży LEXAN w Bełchatowie.

 

Projekt Woltusia do pobrania oraz szczegółowe informacje i zasady konkursy znajdują się w REGULAMINIE, dostępnym na stronie internetowej: www.pgegigantymocy.pl. 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy udanych wojaży! 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów