Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Katarzyny Groniec

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Katarzyny Groniec, który odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Giganty Mocy.
 

Obdarzona niesamowitym głosem wokalistka, przyjedzie do Bełchatowa aby promować swoją najnowszą płytę, pt. „Ach!”. 
Jak mówi sama artystka: „każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Album opowiada o ziemi jałowej, ziemi utraconej – i wreszcie – ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać”.
Pełne emocji utwory, składające się na wypełniony melancholią i smutkiem, ale też energią i nadzieją album, wokalistka wykona z towarzyszącym jej zespołem.
 

Podczas koncertu, będzie można usłyszeć również kilka piosenek z debiutanckiej płyty Katarzyny Groniec, pt. „Mężczyźni“, wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego.
 

Bilety na koncert w cenie 60 zł (Sektor I i II) oraz 50 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK Gigantów Mocy oraz internetowo: https://goo.gl/m2hruL
 

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów