Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert Anity Lipnickiej & The Hats

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert Anity Lipnickiej & The Hats, którzy wystąpi na scenie MCK PGE Gigantów Mocy już 17 lutego, o godzinie 18:00.
 

Anita Lipnicka – tej postaci miłośnikom polskiej muzyki przedstawiać nie trzeba. Delikatny, charakterystyczny głos; niezwykła, ciepła osobowość i kilkanaście przebojów nagranych w kilku, zasłużonych składach. Wokalistka, wraz z zespołem The Hats, powraca z nową płytą „Miód i dym”, której fragmenty podczas koncertu w Bełchatowie zabrzmią ze sceny kilkukrotnie. Oczywiście, nie zabraknie także wcześniejszych przebojów Anity Lipnickiej, doskonale znanych fanom artystki.

O nowej płycie, Anita mówi: „Po raz pierwszy od wielu lat płyta nagrana została w całości w Polsce, bez udziału muzyków sesyjnych. To, co się na niej wydarzyło, jest wynikiem pracy zespołowej, z grupą tych samych ludzi, z którymi od ponad dwóch lat występuję na scenie.”
Premierowe nagrania, z singlami: „Ptasiek”, „Z miasta” oraz „Raj” na czele, zostały przyjęte przez słuchaczy bardzo ciepło. Jak zabrzmią podczas koncertu w Bełchatowie?
Odpowiedź poznamy już w lutym!

Bilety w cenie 60 zł (Sektor I, Sektor II) oraz 50 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz za pomocą strony: http://bilety.mckbelchatow.pl
 

Anita Lipnicka – jest jedną z najbardziej stylowych artystek, od lat konsekwentnie idącą (często pod prąd) obraną przez siebie drogą, bez względu na panujące aktualnie mody i trendy muzyczne. Jej twórczość inspirowana amerykańskim neo-folkiem oraz teksty pisane „prosto z serca" nieustannie inspirują słuchaczy i przecierają szlaki młodym artystom podążającym w tym samym kierunku.
Swoją edukację muzyczną, Anita zdobywała między innymi jako pierwsza wokalistka popowego Varius Manx oraz tworząc alternatywny duet z Johnem Porterem.
 

The Hats tworzą: Bartosz Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka – gitary.

 

 

 

Organizator

Miasto Bełchatów